Olja på duk av Hugo Zuhr. Sign. 46x65 cm.

Objektnummer 38465
Konstnär Hugo Zuhr
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 500 SEK
Högsta bud Kund # 12911
Budet lades 2020-10-22 16:07:37
Objektet stänger 2020-12-03 19:20:00