Olja på duk uppf. på pannå av Carl Magnus Lindqvist. Sign. 44x37 cm.

Objektnummer 38462
Konstnär Carl Magnus Lindqvist
Utrop 500 SEK
Objektet stänger 2020-12-03 19:05:00