" Mönja och vitt på varvets mark " Olja på pannå av Hans Osswald. Sign. 30x44 cm.

Objektnummer 38454
Konstnär Hans Osswald
Utrop 500 SEK
Objektet stänger 2020-12-03 18:25:00