" Ur Les Transesportes 1977 " Färgetsning av Roberto Matta. Sign. 110 ex. 26,5x36,5 cm.

Objektnummer 38448
Konstnär Roberto Matta
Utrop 2 500 SEK
Objektet stänger 2020-12-02 22:00:00