Karborundumetsning i färg med kolorering. Sign. 60 ex. 49x39 cm. Lådram.

Objektnummer 38436
Konstnär James Coignard
Utrop 1 000 SEK
Nuvarande budnivå 1 000 SEK
Högsta bud Kund # 12855
Budet lades 2020-10-12 19:13:15
Objektet stänger 2020-12-02 21:00:00