" Rue Monsieur le Prince 1958. Färgetsning av Jean Signovert efter en målning av Esteve, Tryckt av Signovert , Paris. Utg. av Ed Goldschmidt, Paris. Sign. av Esteve. 75 ex. 26,7x39,7 cm. Ref. Prudhomme Esteve-Moestrup sid. 126.

Objektnummer 38433
Konstnär Maurice Esteve ( efter )
Utrop 7 000 SEK
Objektet stänger 2020-12-02 20:45:00