Olja på duk av Knut Grane. Sign. -75. 61x60 cm.

Objektnummer 38421
Konstnär Knut Grane
Utrop 800 SEK
Nuvarande budnivå 800 SEK
Högsta bud Kund # 11801
Budet lades 2020-10-13 13:18:07
Objektet stänger 2020-12-02 19:45:00