" Skålen " Olja på duk av Georg Nilsson. Sign. 41x33 cm.

Objektnummer 38419
Konstnär Georg Nilsson
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 550 SEK
Högsta bud Kund # 13056
Budet lades 2020-10-27 19:45:38
Objektet stänger 2020-12-02 19:35:00