Olja på duk av Anders Österlin. Sign. 1979. 20x20 cm.

Objektnummer 38417
Konstnär Anders Österlin
Utrop 1 500 SEK
Nuvarande budnivå 1 600 SEK
Högsta bud Kund # 12977
Budet lades 2020-10-27 15:52:03
Objektet stänger 2020-12-02 19:25:00