" Självporträtt " Olja på duk uppf på pannå av Jules Schyl. Sign. 1945. 23x28 cm.

Objektnummer 38415
Konstnär Jules Schyl
Utrop 1 500 SEK
Objektet stänger 2020-12-02 19:15:00