Olja på duk av Sven Andrell. 39x50 cm samt Mixed media 15x24 cm. Bägge signerade.

Objektnummer 38375
Konstnär Sven Andrell
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2020-10-21 19:50:00