" Händelser i rum " Etsning av Jacques Zadig. Sign.-66. 320 ex. 35x45 cm.

Objektnummer 38372
Konstnär Jacques Zadig
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2020-10-21 19:35:00