Ur Bonjour Max Ernst " Färgetsning av Jean Messagier. Sign. 100 ex. 38x49 cm.

Objektnummer 38371
Konstnär Jean Messagier
Utrop 300 SEK
Nuvarande budnivå 350 SEK
Budet lades 2020-10-20 23:11:08
Objektet stänger 2020-10-21 19:30:00