Olja på pannå av Hans Osswald. Sign. 18x22 cm. Prov. Galleri Roslin, Malmö.

Objektnummer 38102
Konstnär Hans Osswald
Utrop 400 SEK
Nuvarande budnivå 400 SEK
Högsta bud Kund # 7112
Budet lades 2020-08-04 17:49:48
Objektet stänger 2020-09-01 20:00:00