" Positano, Italien " . Olja på duk uppf. på pannå av Stig Wernheden. Sign. 23x38 cm.

Objektnummer 38101
Konstnär Stig Wernheden
Utrop 200 SEK
Objektet stänger 2020-09-01 19:55:00