Färglito av Jean Carzou. Sign.-54. 200 ex. 48x39 cm. I passepartout med ej ram.

Objektnummer 38096
Konstnär Jean Carzou
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2020-09-01 19:30:00