" Möllevångstorget, Malmö ". Olja på pannå av Åke Waldemar Larsson. Sign. 19x25 cm.

Objektnummer 38087
Konstnär Åke Waldemar Larsson
Utrop 700 SEK
Objektet stänger 2020-08-31 19:50:00