" Grönegatan, Malmö ". Olja på pannå av Åke Waldemar Larsson. Sign. 1962. 33x46 cm.

Objektnummer 38086
Konstnär Åke Waldemar Larsson
Utrop 700 SEK
Objektet stänger 2020-08-31 19:45:00