" Lilla Torg , Malmö " Olja på pannå av Åke Waldemar Larsson. Sign. 1980. 22x32 cm.

Objektnummer 38085
Konstnär Åke Waldemar Larsson
Utrop 700 SEK
Objektet stänger 2020-08-31 19:40:00