Olja på duk av Ture Almgren. Sign. 50x60 cm. Olja på duk av Hermansson. Sign. 47x54 cm. Otydligt sign. olja 37x60 cm.

Objektnummer 38084
Konstnär Parti konst
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2020-08-31 19:35:00