Färgetsning av Bert-Johnny Nilsson. Sign. 300 ex. 23x17 cm.

Objektnummer 38058
Konstnär Bert-Johnny Nilsson
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2020-08-26 19:45:00