Olja på duk av Nathan Gutman. Sign. 60x73 cm. Ej ram.

Objektnummer 38043
Konstnär Nathan Gutman
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 500 SEK
Högsta bud Kund # 12125
Budet lades 2020-08-05 19:57:44
Objektet stänger 2020-08-25 19:50:00