Motiv från Källvik, Båstad . Olja på duk av Ossian Gyllenberg. Sign. -36. 43x57 cm. Olja sign Leepin ? medföljer

Objektnummer 38042
Konstnär Ossian Gyllenberg/Leepin
Utrop 200 SEK
Objektet stänger 2020-08-25 19:45:00