Galerie Beaubourg. Litografisk färgaffisch av Alekos Fassianos. Sign. och dedicerad. 45,5x30,5 cm. Ej ram.

Objektnummer 38033
Konstnär Alekos Fassianos
Utrop 150 SEK
Nuvarande budnivå 150 SEK
Högsta bud Kund # 1096
Budet lades 2020-07-17 19:56:59
Objektet stänger 2020-08-25 19:00:00