Olja på pannå av Sigfrid Bengtsson. 37x46 cm. Olja på duk av Mauritz Gellner. Sign. 26x33 cm.

Objektnummer 38030
Konstnär Sigfrid Bengtsson
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2020-08-24 20:10:00