Olja på duk av Kristian Bjulver. Sign. 55x54 cm.

Objektnummer 38029
Konstnär Kristian Bjulver
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 1096
Budet lades 2020-07-17 20:15:32
Objektet stänger 2020-08-24 20:05:00