Olja på pannå av Göran Brunius. Sign. 26x24 cm.

Objektnummer 38026
Konstnär Göran Brunius
Utrop 150 SEK
Nuvarande budnivå 150 SEK
Högsta bud Kund # 12979
Budet lades 2020-07-09 16:36:29
Objektet stänger 2020-08-24 19:50:00