Olja på duk ( 65x41 cm ) samt färglito av Ingvar Elen. Bägge sign.

Objektnummer 38019
Konstnär Ingvar Elen
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 7389
Budet lades 2020-07-15 10:18:32
Objektet stänger 2020-08-24 19:15:00