Olja på duk av Erik Gyllensvärd. Sign. Olja på duk sign. A.S på duken som viks till baksidan. Bägge ca. 26x34 cm.

Objektnummer 38018
Konstnär E Gyllensvärd/A.S
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2020-08-24 19:10:00