Malmömotiv. Rörgatan, Södra Långgatan . Kv 16 Renen. Olja på pannå av Åke Waldemar Larsson. Sign. 1984. 46x33 cm.

Objektnummer 38016
Konstnär Åke Waldemar Larsson
Utrop 800 SEK
Nuvarande budnivå 800 SEK
Högsta bud Kund # 11375
Budet lades 2020-07-15 12:07:04
Objektet stänger 2020-08-24 19:00:00