Färgetsning av Jules Schyl. Sign. 16x13. 28x22 cm.

Objektnummer 38012
Konstnär Jules Schyl
Utrop 200 SEK
Nuvarande budnivå 250 SEK
Högsta bud Kund # 12984
Budet lades 2020-07-20 11:05:45
Objektet stänger 2020-08-20 20:15:00