Färgetsning av Jules Schyl. Sign. 13x11 cm.

Objektnummer 38011
Konstnär Jules Schyl
Utrop 200 SEK
Nuvarande budnivå 200 SEK
Högsta bud Kund # 9345
Budet lades 2020-07-08 23:21:59
Objektet stänger 2020-08-20 20:10:00