Färgetsning av Jules Schyl. Sign. Provtryck. 28x22 cm.

Objektnummer 38010
Konstnär Jules Schyl
Utrop 200 SEK
Nuvarande budnivå 200 SEK
Högsta bud Kund # 9345
Budet lades 2020-07-08 23:16:56
Objektet stänger 2020-08-20 20:05:00