Amelia. Etsning och akvatint av Antonio Saura 1969. Sign. 50 ex. 69x53 cm.

Objektnummer 37999
Konstnär Antonio Saura
Utrop 2 800 SEK
Objektet stänger 2020-08-20 19:10:00