Litografi av Fritz Wotruba. Sign. 7 ex. 39x52 cm. Ej ram.

Objektnummer 37992
Konstnär Fritz Wotruba
Utrop 300 SEK
Nuvarande budnivå 300 SEK
Budet lades 2020-06-25 17:04:02
Objektet stänger 2020-08-19 19:50:00