Färgetsning av Helmtrud Nyström. Sign.-70. 60 ex. 60x50 cm. Ej ram.

Objektnummer 37982
Konstnär Helmtrud Nyström
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 1643
Budet lades 2020-07-02 19:13:49
Objektet stänger 2020-08-19 19:00:00