Etsning av Terence Millington. Sign. -75. 75 ex. 39x60 cm. Ej ram,

Objektnummer 37977
Konstnär Terence Millington
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Budet lades 2020-06-22 21:07:26
Objektet stänger 2020-08-18 19:55:00