Akvarell av Inga Larsson. Sign. 47x32 cm. Liten osign. akvarell med Parismotiv av okänd konstnär medföljer.

Objektnummer 37965
Konstnär Inga Larsson
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2020-08-17 20:20:00