Färgetsning av Bo Cronqvist. Sign. 100ex. 21x19 cm.

Objektnummer 37964
Konstnär Bo Cronqvist
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 1029
Budet lades 2020-06-17 11:27:23
Objektet stänger 2020-08-17 20:15:00