Olja på duk av Elvin Larsson. Sign. 57x78 cm.

Objektnummer 37963
Konstnär Elvin Larsson
Utrop 200 SEK
Nuvarande budnivå 200 SEK
Högsta bud Kund # 12977
Budet lades 2020-07-08 07:54:17
Objektet stänger 2020-08-17 20:10:00