2 färgetsningar av Thormod Larsen. Sign. 10 resp 120 ex. 42x50 resp.38x47 cm. Färglito av John Wipp. Sign. -68 och ded. 330 ex. 22x30 cm.

Objektnummer 37426
Konstnär Th Larsen/J Wipp
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2020-02-26 19:50:00