Malmömotiv. Rörgatan, Södra Långgatan . Kv 16 Renen. Olja på pannå av Åke Waldemar Larsson. Sign. 1984. 46x33 cm.

Objektnummer 37415
Konstnär Åke Waldemar Larsson
Utrop 800 SEK
Objektet stänger 2020-02-25 19:55:00