" Gateway " Etsning. Sign. 90 ex. -74. 48x37 cm.

Objektnummer 37410
Konstnär William Tillyer
Utrop 400 SEK
Nuvarande budnivå 450 SEK
Budet lades 2020-02-13 19:58:10
Objektet stänger 2020-02-25 19:30:00