Litografi av Stig Claeson ( Slas). Sign. 360 ex. 40x50 cm. Pappersförtunningar orsakade av insekt.

Objektnummer 37401
Konstnär Stig Claeson (SLAS)
Utrop 150 SEK
Objektet stänger 2020-02-24 19:55:00