Olja på duk av Gerhard Larsson. Sign. 64x54 cm. Duken lite tunn ställvis.

Objektnummer 37398
Konstnär Gerhard Larsson
Utrop 300 SEK
Nuvarande budnivå 350 SEK
Högsta bud Kund # 1319
Budet lades 2020-02-14 23:11:14
Objektet stänger 2020-02-24 19:40:00