"Landskap II" , Etsning av J Dahl. Sign. 50 ex. 11,5x14,5 cm. " Muren "Etsning av O Dahl Sign-83. 300 ex. 15x19 cm.

Objektnummer 37396
Konstnär J Dahl/O Dahl
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 12456
Budet lades 2020-02-14 15:58:18
Objektet stänger 2020-02-24 19:30:00