" Nattbild II " Olja på duk av Sten Lindahl. Sign. 20x30 cm.

Objektnummer 37377
Konstnär Sten Lindahl
Utrop 150 SEK
Nuvarande budnivå 150 SEK
Högsta bud Kund # 10738
Budet lades 2020-02-13 11:18:47
Objektet stänger 2020-02-19 19:50:00