Fiskehamnen i Oskarshamn på 50-talet. Olja på pannå av Sten Lindahl. Sign. 13x45 cm.

Objektnummer 37376
Konstnär Sten Lindahl
Utrop 150 SEK
Objektet stänger 2020-02-19 19:45:00