2 porslin Royal Copenhagen. Askfatet med lagning. Fågels längd 26 cm. 2 figuriner varav en Wallendorf, den andra med skador. 3 tennobjekt varav en Svensk Tenn F8.

Objektnummer 37373
Konstnär Parti porslin/tenn
Utrop 300 SEK
Objektet stänger 2020-02-19 19:30:00