Gråvit grönska mot sydländsk vägg. Olja på duk av M Bille-Hofvander. Sign. 50x60 cm Ej ram.

Objektnummer 37367
Konstnär M Bille-Hofvander
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2020-02-19 19:00:00